Trwa ładowanie

Filterx

 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner

Wycieraczki samochodowe

Cart contents (0)

News

 • Drodzy Klienci,

  Uprzejmie informujemy, że nasza hurtownia będzie zamknięta w okresie 8-12 lipca.
  Wszystkie złożone w tym czasie zamówienia zostaną zrealizowane 15 lipca.

  Za utrudnienia przepraszamy.
sort:
rows count:
rows count:

Products found (displaying 1 - 6 of 102)

Jedną z absolutnie kluczowych spraw w kontekście bezpieczeństwa jazdy jest widoczność. Składa się na nią wiele elementów. Pozycja za kierownicą, jakość i stan oświetlenia, warunki pogodowe, a także lekceważone niekiedy wycieraczki samochodowe. A przecież mają one do spełnienia niezwykle istotną rolę. W momencie, gdy pada deszcz, możliwość odpowiednio wczesnej reakcji na to, co dzieje się na drodze, jest szczególnie ważna. W warunkach zmniejszonej na mokrej jezdni przyczepności, zbyt późne dostrzeżenie przeszkody czy innego uczestnika ruchu może skończyć się bardzo źle.

Skuteczność, z jaką pióra wycieraczek będą usuwały wodę z naszej szyby, ma więc ogromne znaczenie i należy zwracać na nią baczną uwagę, wymieniając je, gdy tylko okaże się ona niewystarczająca. Wybrane do oferty proponowanej przez nasz sklep wycieraczki samochodowe to wyroby wysokiej jakości, a cena każdego z nich jest korzystna. Zapewniają dobrą widoczność drogi nawet w bardzo niesprzyjających warunkach pogodowych użytkownikom wielu różnych modeli pojazdów. Zapraszamy.

Kontroluj stan, w jakim znajdują się Twoje wycieraczki samochodowe i wymień je, gdy są zużyte

Wycieraczki samochodowe nie zużywają się wyłącznie wtedy, kiedy pracują. Trwałości gumy, której użyto w konstrukcji piór szkodzą przecież także skrajne temperatury i silne promienie słoneczne, na które narażone są przecież przez cały rok. Należy oczywiście o nie dbać, nie odrywając ich ani nie uruchamiając ich gdy przymarzną do szyby, a także regularnie czyszcząc pióra wycieraczek (naniesiony brud może nam poza tym niekiedy porysować szybę), ale prędzej czy później będą nadawały się do wymiany – to zwykły element eksploatacyjny. Pierwszym symptomem mogą być pozostawiane na szybie smugi. Z czasem ich ilość będzie rosła i stanie się jasne, że nasze wycieraczki do samochodu już nie zbierają wody, ale po prostu rozsmarowują ją. Bardzo utrudni to obserwację drogi zwłaszcza po zmroku, gdy będą się w niej odbijać światła innych samochodów czy ulicznych lamp.

Nasz oferujący znakomite wycieraczki samochodowe sklep internetowy dołożył starań, aby użytkownicy najróżniejszych modeli samochodów mogli znaleźć w nim pasujące do nich wycieraczki. Cena wyrobów, jakie proponujemy naszym Klientom, jest w dodatku nader atrakcyjna. Niemniej, wycieraczki do samochodu tak czy inaczej nie stanowią poważnego wydatku. Tym bardziej więc warto dbać o wygodę podróżowania i bezpieczeństwo własne, oraz innych użytkowników ruchu. Prosta czynność wymiany pióra może znacząco podnieść nasze możliwości dostrzeżenia wszelkiego rodzaju czyhających na drogach zagrożeń i uchronić nas przed dotkliwymi konsekwencjami.

Sign in for news:
Add your e-mail to our newsletter
Contact:

P.H.U. "EXPERT"
ul. Fabryczna 7
41-404 Mysłowice
POLAND

phone. +48 32/ 225 23 17; 318 31 86
fax. +48 32/ 318 31 87

Visit us:

MiStral e-sklep PRO v. 2.35.95 © MS Systems 2024

Cart contents (0)