Trwa ładowanie

Filterx

 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner

Filtry paliwa

Cart contents (0)

News

 • Drodzy Klienci,

  Uprzejmie informujemy, że nasza hurtownia będzie zamknięta w okresie 8-12 lipca.
  Wszystkie złożone w tym czasie zamówienia zostaną zrealizowane 15 lipca.

  Za utrudnienia przepraszamy.
sort:
rows count:
rows count:

Products found (displaying 1 - 6 of 334)

Choć podstawowe zasady, na jakich oparte są konstrukcje silników spalinowych pozostają niezmienne, ulegają one wielkim przemianom. Coraz bardziej wydajne i ekologiczne jednostki są jednocześnie w znacznie większym stopniu wrażliwe na jakość paliwa i oleju, a konsekwencje zaniedbania związanych z tym czynności obsługowych dużo poważniejsze. Wiemy przecież, jakim kłopotem jest np. uszkodzenie współczesnych wtryskiwaczy w pojazdach z układem Common Rail. A to jest właśnie jeden z możliwych rezultatów dostarczenia do układu zasilania paliwa o niedostatecznej czystości. Należy więc zawsze pamiętać o tym, by regularnie wymieniać filtr paliwa. Jest to jeden z najmniej kosztowych elementów w każdym samochodzie, a może uchronić nas przed awariami, których usuwanie będzie wymagało bardzo dużych wydatków. Niska cena filtra paliwa to jednak nie wszystko, na co może liczyć Klient korzystający z oferty sklepu EXPERT auto. Zawsze dbamy o najwyższy poziom obsługi i szybką wysyłkę. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Regularnie wymieniaj filtr paliwa i bądź spokojny o silnik Twojego samochodu

Szczegółowe wskazania co do częstotliwości, z jaką powinien być wymieniany filtr paliwa powinny być określone w instrukcji obsługi każdego modelu. Jeśli nie użytkujemy naszego pojazdu intensywnie i uzyskiwane przebiegi nie są duże, mimo wszystko warto dokonać wymiany przynajmniej raz w roku. Dla tych, którzy poruszają się samochodami z silnikiem o zapłonie samoczynnym, najlepszą porą na to jest jesień. Warto bowiem zastąpić wówczas nowym stary filtr, w którym często odkładają się znaczne ilości parafiny, cięższych frakcji i oleju i wody, co może przyczynić się do poważnych problemów z silnikiem w okresie zimowym.

Warto więc o tym pamiętać, tym bardziej, że cena filtra paliwa jest niska, a czynność jego wymiany w większości samochodów nie nastręcza poważnych trudności – jeśli konstruktorzy umieścili go w widocznym i łatwo dostępnym miejscu, potrzebujemy do tego tylko podstawowych narzędzi. Niekiedy będzie konieczne wjechanie na kanał. W przypadku części modeli wymiana dotyczy całej puszki, w której umieszczony jest filtr paliwa, a innych zaś będzie to tylko jego wkład.

Po instalacji nowego wystarczy uruchomić zapłon celem napełnienia układu benzyną (silniki o zapłonie iskrowym) bądź używamy pompki odpowietrzającej (starsze silniki wysokoprężne, w nowszych nie ma takiej potrzeby).

EXPERT auto, to oferujący znakomitej jakości filtry paliwa sklep, w którym zadbaliśmy o to, by w ten niezbędny element mogli wyposażyć się wszyscy użytkownicy najróżniejszych modeli samochodów. Zapraszamy.

Sign in for news:
Add your e-mail to our newsletter
Contact:

P.H.U. "EXPERT"
ul. Fabryczna 7
41-404 Mysłowice
POLAND

phone. +48 32/ 225 23 17; 318 31 86
fax. +48 32/ 318 31 87

Visit us:

MiStral e-sklep PRO v. 2.35.95 © MS Systems 2024

Cart contents (0)