Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu https://expert.auto.pl/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

Zawartość koszyka (0)

Do zapłaty:
0,00 PLN

Nasza hurtownia motoryzacyjna skutecznie dba o najwyższą jakość obsługi każdego Klienta

Stały dostęp do wysokiej jakości części zamiennych i innych produktów, włącznie z płynami eksploatacyjnymi, jest niezbędny do tego, by móc utrzymać samochód w dobrym stanie technicznym, pozwalającym na efektywną jego eksploatację przez wiele lat. O tym, do jakich problemów prowadzi zaniedbywanie regularnych czynności obsługowych i wymian wymagających tego elementów, nietrudno się przekonać. Dzięki nam i naszym usługom, dbanie o użytkowane pojazdy staje się łatwe. Sklep motoryzacyjny EXPERT auto od lat dokłada wszelkich starań, aby jego Klienci mogli liczyć w tym zakresie na najlepsze zaopatrzenie. Każdy z nich, któremu potrzebne są klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe czy też płyn hamulcowy, znajdzie u nas znakomitej jakości wyroby zapewniające prawidłowe działanie układu. Nasza szeroka oferta obejmuje także min. artykuły takie jak płyn chłodniczy, wycieraczki samochodowe, akumulator samochodowy czy sprzęgło, a także wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z całością przygotowanego przez nas asortymentu.

Istnieją takie dziedziny życia, w których nie można pozwolić sobie na jakiekolwiek kompromisy. Należy do nich bezsprzecznie bezpieczeństwo użytkowania pojazdów, co oznacza konieczność regularnego serwisowania i stosowania odpowiednich części zamiennych. Odbiorcy wybierający nasz sklep motoryzacyjny mogą mieć pewność, że zamówione klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, czy jakiekolwiek inne elementy otrzymają na czas, co pozwoli im szybko i skutecznie zadbać samochody własne, bądź powierzane im przez klientów. Przykładamy wielka wagę zarówno do jakości obsługi, jak i dostarczanego przez nas asortymentu, niezależnie od tego, czy będzie to akumulator samochodowy czy np. płyn do chłodnicy. Przekonało się o tym już wielu korzystających z naszych usług fachowców, których potrzeby, dzięki bogatemu doświadczeniu zebranemu w naszej pracy, zaspokajamy w pełni. Na pełną troskę o najwyższy poziom usług mogą u nas liczyć zarówno nasi stali Klienci, jak i każdy nowy, dzięki czemu zyskujemy ich coraz więcej. Zapraszamy.

Newsletter
Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera
Kontakt

P.H.U. "EXPERT"
ul. Fabryczna 7
41-404 Mysłowice

tel.+48 32 225 23 17
tel. kom:+48 792 166 515

Odwiedź nas na

MiStral e-sklep PRO v. 2.35.15 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2023